KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11806114
nr 1180 6114
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Oljemålning, Olja på smörpapper, signerad, 33x41, Sydländsk gård
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
600 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:46:07
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm